एनआईबीएल क्यापिटल र एस क्यापिटल गाभिँदै

131 0

काठमाडौं, (नेस)
एनआईबीएल क्यापिटल मार्केट्स र एस क्यापिटलबीच एक आपसमा गाभिने सम्बन्धी सम्झौता भएको छ। बिहीबार सम्पन्न सम्झौतामा एनआईबीएल क्यापिटलका तर्फबाट सञ्चालक समितिका अध्यक्ष सचिन टिवडेवाल र एस क्यापिटलका तर्फबाट सञ्चालक समितिका अध्यक्ष रविन सिजापतीले हस्ताक्षर गर्नुभएको छ।

एस क्यापिटल लिमिटेडको मुख्य कम्पनी एस डेभलपमेन्ट बैंकलाई नेपाल इन्भेष्टमेन्ट बैंकले प्राप्ति गरी सो बैंकमा समाहित भएको हुनाले एनआईबीएल र एस क्यापिटल दुवै संस्था हाल नेपाल इन्भेष्टमेन्ट बैंकको शतप्रतिशत लगानी रहेको हुँदा गाभिएका हुन्।

उक्त बैंकको सहायक कम्पनी हुन गएको र नेपाल धितोपत्र बोर्डको नीति निर्देशनले समेत एकै मुख्य कम्पनीको एकै उद्देश्य र प्रकृतिका दुई सहायक कम्पनी भएमा एक–आपसमा गाभ्नु⁄गाभिनु पर्ने व्यवस्था बमोजिम एक तुल्याइएको हो। दुई कम्पनी गाभिएपछि चुक्ता पुँजी २७ रुपियाँ करोड पुग्नेछ।

प्रतिक्रिया

Related Post

सिन्डिकेट गर्न नपाउँदा आन्दोलनको धम्की

Posted by - October 30, 2017 0
कार्तिक १३, २०७४-सिन्डिकेट गर्न नपाउँदा पेट्रोलियम ढुवानी व्यवसायीले पेट्रोलियम पदार्थ लोड/अनलोड ठप्प पार्ने चेतावनी दिएका छन् । नयाँ टयांकर थप्न…

दरबारमार्गका व्यवसायी ‘फरार’

Posted by - October 30, 2017 0
कार्तिक १२, २०७४-लत्ताकपडा, जुत्ता घडीलगायतका सामानमा बढी मूल्य लिई ठगी गर्ने दरबारमार्गका व्यवसायीहरू सम्पर्कविहीन भएका छन् । महानगरीय प्रहरी परिसर…

विभिन्न पाँच ठेकेदार कम्पनी कालो सूचीमा

Posted by - January 16, 2018 0
समयमै खरिद बिक्री नगर्ने विभिन्न पाँच ठेकेदार कम्पनी कालो सूचीमा परेका छन् । प्रतिबद्धताबमोजिम काम नगर्ने ठेकेदार र ठेकेदार कंलाई…
%d bloggers like this: