दुखत बखर ! नेपाल आइडका विजेता बुद्ध लामा हस्पिटल भर्ना ! कारण यस्तो छ…

788 0

दुखत बखर ! नेपाल आइडका विजेता बुद्ध लामा हस्पिटल भर्ना ! कारण यस्तो छ…काठमाडौं। पहिलो नेपाल आइडल बन्न सफल वुद्ध लामा , हिजो आज तनाबमा छन। त्यसो त उनलाई देश तथा बिदेशको कार्यक्रममा भ्याई नभ्याई छ। पुरस्कार विवादमा धेरै झमेला भोगेका बुद्ध लामा, बिरामी परेका छन। नेपाल आईडल बिजेता

बुद्ध लामा हस्पिटलको सैयामा सुतिरहेको तस्बिर एका एक सामाजिक संजालमा भाईरल भएको छ । केहि दिन आगि हंगकंग टुरमा गएका बुद्ध लामा हिजो मात्र नेपाल फर्केका हुन् । नेपाल फर्केको १ दिन नबित्दै उनि हस्पिटल भर्ना भएको

तस्बिर सामाजिक संजालमा भिराल हुदा उनका सुभचिन्तकहरु आचाम्ममा परेका छन् । उनलाई के भएको हो र कुन हस्पिटलमा भर्ना भएका हुन् भन्ने कुरा आझै खुलेको छैन ।

उनि आहिले चारै तिर बाट तनाबमा रहेको कुरा इस्पस्ता बुझ्न सकिन्छ । एकातिर AP1 ले नेपाल आईडल जितेको पुरस्कार दिएको छैन भने उनको एल्बोम बजारमा आउने तयारीमा छ तेसै गरि बैदेसिक भ्रमणमा पनि उतिकै बेस्ट छन् उनि ।

बैदेसिक भ्रमण को थकान तेसै माथि मानसिक तनाब धेरै भएको कारण पनि उनि बिरामी भएको हुन सक्ने अनुमान लगुना सकिन्छउनको नयाँ गितहरु बजारमा रिलिज हुन तयारिमा छन।सबैको माया पाएर नेपालको पहिलो आइडल बनेका बुद्ध लामा, हस्पिटलमा बेडमा सुतिरहेकफोटो सामाजिक सन्जाल्मा देखोएको छ, र बुद्ध बिरामी छन भन्ने निकट स्रोतले जनाएको छ।

अघिल्लो – बाबुराम फर्किनुपर्छ, नत्र उहाँलाई नै पोल्छः प्रचण्ड सडक नाप्ने क्रममा ढिस्कोले पुरिएर इञ्जिनियरसहित दुईको मृत्यु – पछिल्लो काठमाडौं। पहिलो नेपाल आइडल बन्न सफल वुद्ध लामा , हिजो आज तनाबमा छन। त्यसो त उनलाई देश तथा बिदेशको कार्यक्रममा भ्याई नभ्याई छ। पुरस्कार विवादमा धेरै झमेला भोगेका बुद्ध लामा, बिरामी परेका छन। नेपाल आईडल बिजेता

बुद्ध लामा हस्पिटलको सैयामा सुतिरहेको तस्बिर एका एक सामाजिक संजालमा भाईरल भएको छ । केहि दिन आगि हंगकंग टुरमा गएका बुद्ध लामा हिजो मात्र नेपाल फर्केका हुन् । नेपाल फर्केको १ दिन नबित्दै उनि हस्पिटल भर्ना भएको

तस्बिर सामाजिक संजालमा भिराल हुदा उनका सुभचिन्तकहरु आचाम्ममा परेका छन् । उनलाई के भएको हो र कुन हस्पिटलमा भर्ना भएका हुन् भन्ने कुरा आझै खुलेको छैन ।

उनि आहिले चारै तिर बाट तनाबमा रहेको कुरा इस्पस्ता बुझ्न सकिन्छ । एकातिर AP1 ले नेपाल आईडल जितेको पुरस्कार दिएको छैन भने उनको एल्बोम बजारमा आउने तयारीमा छ तेसै गरि बैदेसिक भ्रमणमा पनि उतिकै बेस्ट छन् उनि ।

बैदेसिक भ्रमण को थकान तेसै माथि मानसिक तनाब धेरै भएको कारण पनि उनि बिरामी भएको हुन सक्ने अनुमान लगुना सकिन्छउनको नयाँ गितहरु बजारमा रिलिज हुन तयारिमा छन।सबैको माया पाएर नेपालको पहिलो आइडल बनेका बुद्ध लामा, हस्पिटलमा बेडमा सुतिरहेकफोटो सामाजिक सन्जाल्मा देखोएको छ, र बुद्ध बिरामी छन भन्ने निकट स्रोतले जनाएको छ

प्रतिक्रिया

Related Post

पोखरा ५ पर्स्याङमा स्कुटर दुर्घटना हुदाँ एकको मृत्यु

Posted by - March 22, 2018 0
पोखरा ५ पर्स्याङमा स्कुटर दुर्घटना हुदाँ एक जनाको ज्यान गएको छ । मंगलबार राति करिब १२: ३० बजे पर्स्याङको  धर्मस्थलि…

जापानमा नेपाली द्वारा नेपालीमाथिनै छुरा प्रहार

Posted by - April 8, 2018 0
जापानमा नेपालीहरुको आपराधिक घटनामा संलग्नता बढिरहेको प्रसंग चलिरहेकै बेला फेरि त्यस्तै घटना सार्वजनिक भएको छ । फुकुओका सहरमा अवस्थित एक…
%d bloggers like this: