पाेखरा : बाइक चोर्ने गिरोह समातिए

155 0

बाइक हराएको अथवा चोरी भएको निबेदन दिने संख्या बढेको हुनाले प्रहरी अनुसन्धान र खोजि कार्य तिब्र पर्ने क्रममा कास्की प्रहरीले बाइक चोरि गर्ने गिरोह समातेको छ । पोखरा र भिमाद गरि १९ जनालाई बाइक चोरी गरेको आरोपमा कास्की प्रहरीले पक्राउ गरेको हो । उनीको साथबाट ९ वटा चोरीका बाइक समेत फेला परेको प्रहरी स्रोतले बताएको छ ।

सबै पेसेवर चोर हुन् । केही दिन अघि बास्की प्रहरीले यिनी माध्ये दुई जनालाई सबै भन्दा पहिला पक्राउ गर्यो। एउटा योजना बनाउने अनी अर्को ग्यारेजमा काम गर्ने कामदार । यिनीहरुले पोखराबाट बाइक चोरेर भिमाद लगाएत अन्य ठाउँ पठाउने गर्थे ।

कास्की प्रहरीले पनि सोही अनुसार यताका दुई जनालाई प्रयोग गरेर भिमादका डिलरलाई समातेपछि अन्य पनि पक्राउ गरेका हुन् । विशेष गरि पोखराको नयाँ बजार, पृथ्वचिोक, न्युरोडबाट यिनीहरुले बाइक चोर्ने गरेको खुलेको छ ।

पार्किंग स्थल मा होस् अथवा घर बाटै बाइक हराएको गुनासो प्रहरी कार्यालय मा दिनदिनै बढेको हुनाले प्रहरी ले आनुसन्धन पनि बढाएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्की ले जनाएको छ हराउने मा बिषेस गरि महंगा र नया साधन छन्।

बुभिन्न ग्यरज मा काम गर्ने कामदार हरु को मिलेमतोमा उनीहरु ले बाइक चोर्ने र आन्य ठाउँ मा सप्लाई गर्ने प्रहरी को आनुसन्धन ले जनाएको छ प्रहरीले एक ठाउँ मा मात्र नभई अन्य ठाउँ मा पनि सप्लाई गरेको पनि हुन सक्ने र त्यसको लागि पनि थप आनुसन्धन सुरु गरेको बताएको छ

 

प्रतिक्रिया

Related Post

जनप्रतिनिधिका कमाउ धन्दा : आफैं ठेकेदार बनेर सडक निर्माण

Posted by - January 24, 2018 0
  जाजरकोट : नलगाड नगरपालिका-३ का वडाध्यक्ष प्रचण्ड वलीले छेप्का-डाँडागाउँ-कैना जोड्ने मोटरबाटो भाडामा डोजर लिएर आफैंले खन्न लगाए। १० लाख रुपैयाँ…

ने.वि.संघ पृ.ना.क्याम्पस स्नातक तह प्रथम वर्ष द्वार भेटघाट,चियापन एवंम अन्तर्क्रीयात्मक कार्यक्रम सम्पन्न ।।

Posted by - February 23, 2018 0
फाल्गुन ११ सुक्रवार,०७४ पृथ्वीनारायण क्याम्पसमा स्नातक तह प्रथम वर्षमा अध्यान्नरत ने.वि.संघ कक्षा प्रतिनिधि विधार्थीहरुको आज एकाआपस विच अन्तर्क्रीयात्मक भेटघाट एवंम…

सामाजिक सञ्जाल प्रयोग गरी ठगी गर्ने नौजना पक्राउ

Posted by - March 19, 2018 0
पोखरा । सामाजिक सञ्जाल, भाइबर, इमो र म्यासेन्जरबाट चिट्ठा परेको भन्दै पैसा ठगी गरेको अभियोगमा प्रहरीले विभिन्न स्थानबाट नौ जनालाई…

कतार एअरवेजको जहाज डेढ घण्टादेखि आकाशमै होल्ड

Posted by - February 12, 2018 0
काठमाडौं : कतारको दोहाबाट नेपालका लागि उडेको कतार एअरवेजको विमान मौसम खराबीका कारण आकाशमै होल्ड भएको छ। बिहान साढे ११ मा…
%d bloggers like this: