पाेखरा : बाइक चोर्ने गिरोह समातिए

138 0

बाइक हराएको अथवा चोरी भएको निबेदन दिने संख्या बढेको हुनाले प्रहरी अनुसन्धान र खोजि कार्य तिब्र पर्ने क्रममा कास्की प्रहरीले बाइक चोरि गर्ने गिरोह समातेको छ । पोखरा र भिमाद गरि १९ जनालाई बाइक चोरी गरेको आरोपमा कास्की प्रहरीले पक्राउ गरेको हो । उनीको साथबाट ९ वटा चोरीका बाइक समेत फेला परेको प्रहरी स्रोतले बताएको छ ।

सबै पेसेवर चोर हुन् । केही दिन अघि बास्की प्रहरीले यिनी माध्ये दुई जनालाई सबै भन्दा पहिला पक्राउ गर्यो। एउटा योजना बनाउने अनी अर्को ग्यारेजमा काम गर्ने कामदार । यिनीहरुले पोखराबाट बाइक चोरेर भिमाद लगाएत अन्य ठाउँ पठाउने गर्थे ।

कास्की प्रहरीले पनि सोही अनुसार यताका दुई जनालाई प्रयोग गरेर भिमादका डिलरलाई समातेपछि अन्य पनि पक्राउ गरेका हुन् । विशेष गरि पोखराको नयाँ बजार, पृथ्वचिोक, न्युरोडबाट यिनीहरुले बाइक चोर्ने गरेको खुलेको छ ।

पार्किंग स्थल मा होस् अथवा घर बाटै बाइक हराएको गुनासो प्रहरी कार्यालय मा दिनदिनै बढेको हुनाले प्रहरी ले आनुसन्धन पनि बढाएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्की ले जनाएको छ हराउने मा बिषेस गरि महंगा र नया साधन छन्।

बुभिन्न ग्यरज मा काम गर्ने कामदार हरु को मिलेमतोमा उनीहरु ले बाइक चोर्ने र आन्य ठाउँ मा सप्लाई गर्ने प्रहरी को आनुसन्धन ले जनाएको छ प्रहरीले एक ठाउँ मा मात्र नभई अन्य ठाउँ मा पनि सप्लाई गरेको पनि हुन सक्ने र त्यसको लागि पनि थप आनुसन्धन सुरु गरेको बताएको छ

 

प्रतिक्रिया

Related Post

लोक सेवाको तयारी गर्दै हुनुहुन्छ ? पढ्नुस् उपसचिव भण्डारीका टिप्स्

Posted by - March 19, 2018 0
अर्जुन भण्डारी : उपसचिव, नेपाल सरकार लोक सेवा पढ्ने मन्त्र : सफल हुनलाई सधै मनन गर्नुहोस । लोक सेवा पढ्ने…

दुखत बखर ! नेपाल आइडका विजेता बुद्ध लामा हस्पिटल भर्ना ! कारण यस्तो छ…

Posted by - March 15, 2018 0
दुखत बखर ! नेपाल आइडका विजेता बुद्ध लामा हस्पिटल भर्ना ! कारण यस्तो छ…काठमाडौं। पहिलो नेपाल आइडल बन्न सफल वुद्ध…

रुसी राष्ट्रपतिमा पुनः पुटिन निर्वाचित

Posted by - March 19, 2018 0
मस्को । रुसको राष्ट्रपतिमा पुनः वर्तमान राष्ट्रपति भ्लादिमिर पुटिन नै निर्वाचित भएका छन् । प्राप्त समाचारअनुसार यहाँको अधिकांश मत गनिसक्दा…
%d bloggers like this: